przestronne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajmu Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Luksusowy apartament do wynajęcia w Bolesławcu (dolnośląskie). Cena – 1 300 złotych miesięcznie. Ekskluzywny apartament do wynajmu o funkcjonalnym rozkładzie typu kawalerka, 1 pokój, studio. Powierzchnia 30 metrów kwadratowych. Rynek wtórny . Trzecie piętro w jedenastokondygnacyjnym wieżowcu. Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności osób, które szukają prestiżu, komfortu, wygody, przestrzeni i elegancji. Dzięki temu nowi lokatorzy mogą wprowadzić się niemal w każdej chwili bez konieczności wydatków. Ekspozycja okien na południowy wschód.

Luksusowy apartament do wynajęcia ogrzewany z sieci miejskiej. Rodziny posiadające samochód z pewnością zainteresuje miejsce parkingowe przy budynku. Warto również zaznaczyć, że do luksusowego apartamentu do wynajmu przynależy pomieszczenie piwniczne. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja 1,3 tys. zł.

Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu tworzą: przedpokój + salon/sypialnia + łazienka + kuchnia. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do  wynajęcia są odremontowane. Do długiej listy atutów tego luksusowego apartamentu do wynajmu powinno się jeszcze zaliczyć prestiżową lokalizację w centrum. Po sąsiedzku mieści się:
– stadion
– szkoła
– plac zabaw
– przedszkole
– liczne restauracje
– basen
– ścieżki rowerowe
– galerie handlowe
– kino
centrum sportowe
– sklepy.

W razie wszelkich pytań napisz, zapytaj i umów się ze mną na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12072)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl