nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Bolesławiec

Apartament do sprzedaży Bolesławiec

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Powierzchnia 90,86 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 5 382 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z czterech pokoi i usytuowany jest na parterze, w czterokondygnacyjnym budynku. Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Rynek wtórny. Cena – 489 tys. złotych. Nowi właściciele mogą wprowadzić się tu niemal od razu bez konieczności ponoszenia wydatków.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w znakomitej lokalizacji, w centrum, gdzie jest dużo sklepów, restauracji, szkół, przedszkoli, boisk, ośrodków zdrowia itp. Ekskluzywny apartament do sprzedaży naszpikowany jest wieloma inteligentnymi rozwiązaniami:
-elektroniczne głowice termostatyczne
– rolety zewnętrzne
– brama wjazdowa otwierana na pilota
– domofon cyfrowy.
Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zawiera meble i sprzęt AGD. Meble do negocjacji.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
STREFA DZIENNA: 2 pokoje + kuchnia + taras + pokój dzienny + łazienka
STREFA NOCNA: sypialnia.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależą 2 piwnice.

Długą listę zalet luksusowego apartamentu na sprzedaż zamyka starannie utrzymany, przynależny ogród, tarasem oraz parking. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12079)

Kontakt:
e-mail: a.wilczynska@wgn.pl