trzy ujęcia luksusowego wnętrza ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Bułgaria (Nessebar)

Apartament do sprzedaży Bułgaria (Nessebar)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Nessebar (Bułgaria). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 130 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem trzech pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na piątym piętrze, najlepiej w budynku siedmiokondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 747 600 złotych. Ogromny metraż 181 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Luksusowy apartament na sprzedaż z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż zaprojektowane z wyczuciem dobrego gustu: pokój dzienny + przedpokój + 2 sypialnie + kuchnia + 2 łazienki. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.

Jeśli są Państwo zainteresowani nabyciem tego luksusowego apartamentu w Bułgarii, pierwszym krokiem może być zapoznanie się z ofertami na naszej stronie. Proszę pamiętać, że oferty zamieszczone na stronie są jednymi z licznych ofert. Oferujemy wyszukanie najlepszej umowy najmu, negocjowanie korzystnych warunków zakupu ekskluzywnego apartamentu, obecność i pomoc we wszystkich formalnościach związanych z jego zakupem (kredyt, porady prawne, tłumaczenie umów etc.), pomoc w dalszej eksploatacji luksusowego apartamentu (umeblowanie, jeśli to konieczne, serwis sprzątający, etc.).

Całą obsługę związaną z zakupem ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży proponujemy za darmo, nie pobieramy żadnych prowizji, nie ma żadnych ukrytych opłat. Ceny, które Państwo od nas dostajecie są cenami dewelopera. Proponujemy zwrot kosztów podróży przy zakupie już jednego z naszych luksusowych apartamentów. Podczas pobytu jesteście Państwo pod naszą opieką a na życzenie prezentujemy wszystkie atrakcje i walory okolicy. Nie tracimy kontaktu z naszymi klientami, zależy nam na trwałych relacjach i współpracy z inwestorami. Jesteśmy grupą profesjonalistów, znamy deweloperów i rynek bułgarski, działamy zawsze na korzyść naszych klientów, pragniemy, aby wynieśli z transakcji zadowolenie, satysfakcję i przede wszystkim zysk. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Gwarantujemy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Około 80 biur w całym kraju. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4053)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl