trzy ujęcia ekskluzywnego wnętrza luksusowego apartamentu na sprzedaż Bułgaria (Nessebar)

Apartament do sprzedaży Bułgaria (Nessebar)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Nessebar (Bułgaria). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na piątym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, siedmiokondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 181 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Oferowany do sprzedaży ekskluzywny apartament mieści się w stylowym budynku. Nie bez znaczenia jest konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosząca 4 130 zł/m2, co daje 747 600 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z trzech pokoi.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: kuchnia + salon + 2 sypialnie + 2 łazienki + przedpokój. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostało zaprojektowane i urządzone z wyczuciem dobrego gustu. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty został prestiżowym programem „0% prowizji od kupującego”.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem ekskluzywnego apartamentu w Bułgarii, pierwszym krokiem może być zapoznanie się z ofertami na naszej stronie. Proszę pamiętać, że oferty zamieszczone na stronie są jednymi z wielu ofert. Oferujemy wyszukanie najlepszej umowy najmu, negocjowanie korzystnych warunków zakupu luksusowego apartamentu, obecność i pomoc we wszystkich formalnościach związanych z zakupem (kredyt, porady prawne, tłumaczenie umów etc.), pomoc w dalszym eksploatacji ekskluzywnego apartamentu (umeblowanie, serwis sprzątający itp.).

Warto podkreślić, że całą obsługę związaną z zakupem tego luksusowego apartamentu proponujemy za darmo, nie pobieramy żadnych prowizji, nie ma żadnych ukrytych opłat. Ceny, które Państwo od nas dostajecie, są cenami dewelopera. Proponujemy zwrot kosztów podróży przy zakupie już jednego ekskluzywnego apartamentu. Podczas pobytu jesteście Państwo pod naszą opieką a na życzenie prezentujemy wszystkie atrakcje i walory okolicy. Nie tracimy kontaktu z naszymi klientami, zależy nam na trwałych relacjach i współpracy z inwestorami. Jesteśmy grupą profesjonalistów, znamy deweloperów i rynek bułgarski, działamy zawsze na korzyść naszych klientów. Pragniemy, aby wynieśli z transakcji zadowolenie, satysfakcję i przede wszystkim zysk. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Gwarantujemy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4053)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl