eleganckie wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Hiszpania)

Apartament do sprzedaży Costa Blanca, Orihuela Costa (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpanii (Costa Blanca, Orihuela Costa). Cena – 91 000 EUR złotych (391 300 zł). Wystawa okien w kierunku na wschód. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z trzech pokoi i usytuowany jest na drugim piętrze w trzykondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Rynek wtórny. Powierzchnia 65 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 6 020 złotych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się również do całorocznego zamieszkania, a nie tylko wakacyjny wyjazd. Malownicza lokalizacja w doskonałym klimacie śródziemnomorskim to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Tutaj przez co najmniej 320 dni w roku świeci słońce, a temperatury zazwyczaj przekraczają 19 st. C.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: łazienka + salon + kuchnia + 2 sypialnie. Nowi właściciele będą mogli korzystać z basenu w częściach wspólnych. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są odremontowane, umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta – prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku.

Mamy dostęp do setek ofert luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. Pomagamy klientom znaleźć ekskluzywnych apartamentów spełniający ich najwyższe wymagania. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7934)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl