prestiżowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Costa Blanca Torrevieja, Mil Palmeras (Hiszpania)

Apartament do sprzedaży Costa Blanca Torrevieja, Mil Palmeras (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży Hiszpani (Costa Blanca Torrevieja, Mil Palmeras). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności nakładów finansowych. Cena – 1 328 700 złotych. Powierzchnia 100 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 13 287 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 4 pokoi i usytuowany jest na IV piętrze w 5-kondygnacyjnym budynku. Wystawa okien w kierunku południowym. Rynek pierwotny. Budynek wybudowany w 2018 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż przygotowany do wprowadzenia się nowych mieszkańców.

Do najważniejszych zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaż warto zaliczyć w pierwszej kolejności znakomitą lokalizację zaledwie 200 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży. Co więcej, luksusowy apartament mieści się na terenie prestiżowej inwestycji z basenami, ogrodami i placami zabaw dla dzieci. Nowi właściciele ekskluzywnego apartamentu będą mieli możliwość wykupienia pomieszczenia piwnicznego oraz miejsca na podziemnym parkingu. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– 2 łazienki
– salon
– kuchnia
– taras
– kilka sypialni.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w cenie netto, do której należy doliczyć 10% podatku VAT oraz ok. 3% kosztów notarialnych. Posiadamy w ofercie najlepsze luksusowe apartamenty na sprzedaż w tym regionie. Współpracujemy tylko z największymi i sprawdzonymi deweloperami. Wszystkie ekskluzywne apartamenty sprzedawane są w stanie wykończonym „pod klucz” zgodnie z preferencjami klienta. Zakup luksusowego apartamentu w Hiszpanii jest łatwy, przyjemny i możliwy w zaledwie 2 dni. Ze swojej strony zapewniamy kompleksową obsługę klienta: transport z lotniska, pomoc w znalezieniu zakwaterowania, obejrzenie uprzednio wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, praktyczną pomoc w załatwieniu wszystkich formalności prawnych, bankowych i podatkowych, usługi tłumacza, firmę, która pomoże w umeblowaniu i remoncie luksusowego apartamentu, a także zajmie się jego wynajmem. Pamiętaj, jako kupujący nie płacisz żadnej prowizji za pomoc naszych pośredników przez cały proces zakupu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1866)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
tel. +48 883 377 590