kameralne wnętrze salonu w luksusowym apartamencie na sprzedaż Elbląg

Apartament do sprzedaży Elbląg

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Elblągu (warmińsko-mazurskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 679 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem trzech pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na drugim piętrze, najlepiej w budynku czterokondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 255 tys. złotych. Wygodny metraż 54,5 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na północny wschód a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Luksusowy apartament na sprzedaż po kapitalnym remoncie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z ujętym już w cenie wyposażeniem oraz pomieszczeniem piwnicznym. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się znakomitą lokalizacją w pobliżu: szkół, przedszkoli, marketów, sklepów, etc. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do Starego Miasta. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy komórka lokatorska z możliwością garażowania samochodu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + 2 sypialnie + pokój dzienny + łazienka + aneks kuchenny. Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się dla rodziny z dziećmi lub jako zakup inwestycyjny pod późniejszy, dochodowy wynajem. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży do uzgodnienia ze zdecydowanym klientem. Przy zakupie tego luksusowego apartamentu należy uwzględnić prowizję dla biura nieruchomości. Zapraszam na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (013-171)

Kontakt:
e-mail: j.zwolinski@wgn.pl