nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Powierzchnia 58,59 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 16 129 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z 3 pokoi i usytuowany jest na III piętrze. Budynek wzniesiony w 2018 roku. Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Rynek wtórny. Cena – 945 000 złotych. Nowi właściciele mogą wprowadzić się tu niemal od razu bez konieczności ponoszenia wydatków.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może znakomitą lokalizacją. Do Motławy jest zaledwie 500 m, do Kościoła Mariackiego – 600 m, na Dworzec Główny – 700 m, do słynnej fontanny Neptuna – 800 m. Na wyciągniecie ręki dużo sklepów, restauracji czy supermarketów. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży klimatyzowane. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców czuwa ochrona i monitoring.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: salon + kuchnia + 2 sypialnie + łazienka + przedpokój. Ekskluzywny apartamenty urządzony i wyposażony w sprzęty AGD/RTV renomowanych, światowych marek. Nowi właściciele będą mogli odliczyć 8% podatku VAT-u. W razie wszelkich pytań dotyczących luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-440)

Kontakt:
e-mail: e.goncerz_dominik@wgn.pl