wytworne wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek o pięciu kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, trzecim piętrze. Budynek z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 470 tys. złotych (9 958 zł/m2) oraz dużą powierzchnię 47,2 m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w znakomitej lokalizacji, pośród bogatej infrastruktury handlowo-usługowej:
– sklepów
– aptek
– pizzerii
– gabinetów medycznych
– przedszkoli
Warto zaznaczyć, że okolica uchodzi za ładnie utrzymaną, dobrze zagospodarowaną oraz estetyczną.

Luksusowy apartament na sprzedaż perfekcyjnie nadaje się dla osób niepełnosprawnych (brak utrudnień komunikacyjnych na terenie budynku (progi, schodki, duża winda). Osoby zmotoryzowane z pewnością docenią przynależne, zewnętrze miejsce postojowe oraz miejsce w podziemnej hali garażowej (dodatkowo płatne 30 000 zł). Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: przedpokój + salon + łazienka z wc + aneks kuchenny + sypialnia + balkon. W razie wszelkich pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-610)

Kontakt:
e-mail: s.kowalik@wgn.pl