utrzymane w czystej bieli wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 749 000 złotych, 6 pokoi, a także położenie na komfortowym parterze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 67 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 11 179 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 1970 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca już od pierwszej prezentacji swoją znakomitą lokalizacją w jednej z najbardziej poszukiwanych na trójmiejskim rynku nieruchomości okolicy. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale, gdyż doskonale nadaje się jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie albo odsprzedaży ze znacznym zyskiem. Istnieje możliwość zarządzania najmem przez doświadczoną firmę zarządzającą, co oznacza, że właściciel zarabia bez konieczności osobistego zajmowania się mieszkaniem.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w pobliżu wyższych uczelni. Blisko stąd również na plażę. Wokół bogata infrastruktura handlowo-usługowa (apteka, przychodnia, przedszkola, szkoły, poczta, kościół, markety). Ekskluzywny apartament do sprzedaży przeszedł kapitalny remont. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno wiele miejsc parkingowych. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– 5 sypialni
– aneks kuchenny
– łazienka
– wc
– przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z pomieszczeniem piwnicznym. Obecnie wszystkie pokoje są wynajęte do końca czerwca (przy zakupie cesja umów na nowego właściciela), a latem zaplanowany wynajem krótkoterminowy (koszty zarządzania już zawarte we wskaźniku ROI). Doskonała rentowność na poziomie – 8,8%. Rentowność w opcji z zarządzaniem – 7%.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-656)
Kontakt:
e-mail: p.lukwinska@wgn.pl