nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Grudziądz

Apartament do sprzedaży Grudziądz

Luksusowy apartament na sprzedaż w Grudziądzu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Standard deweloperski. Cena – 433 170 złotych. Powierzchnia 96,26 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 4 500 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą trzy pokoje. Czwarte piętro w pięciokondygnacyjnym budynku. Rynek pierwotny. Budynek wzniesiony w 2018 roku. Na wizualizacji przykładowa aranżacja wnętrza.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż:
– łazienka
– salon
– garderoba
– taras
– 2 sypialnie
– aneks kuchenny
– przedpokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim dużym potencjałem, przez co rewelacyjnie nadaje się na bezpieczną lokatę kapitału pod późniejszy, dochodowy wynajem. Sprzyja temu doskonała lokalizacja w spokojnej okolicy, blisko centrum. W pobliżu również sklepy, markety, punkty usługowo-handlowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży nadaje się do wykończenia. Wnętrze „z duszą”, o niesamowitym, artystycznym klimacie. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż do negocjacji.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4331)

Kontakt:
kwidzyn@wgn.pl