komfortowy salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Grudziądz

Apartament do sprzedaży Grudziądz

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Grudziądzu (kujawsko-pomorskie). Budynek oddany do użytku w 2019 roku. Standard deweloperski. Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Powierzchnia 47,83 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 4 850 złotych. Cena – 231 976 złotych. Rynek pierwotny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z dwóch pokoi i usytuowany jest na czwartym piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. Wizualizacja prezentuje przykładową aranżacja wnętrza.

Luksusowy apartament na sprzedaż doskonały zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję (wynajem). Ekskluzywny apartament do sprzedaży pozostaje do wykończenia według własnych planów, koncepcji i potrzeb. Luksusowy apartament na sprzedaż „z duszą”, o niesamowitym klimacie artystycznym. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży pozostaje do negocjacji ze zdecydowanym kupującym.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży to:
– sypialnia
– salon
– łazienka
– przedpokój
– aneks kuchenny.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Długą listę zalet ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zamyka doskonała lokalizacja w pobliżu centrum, blisko wody i tras rowerowych oraz spacerowych. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum oraz autostrady. Osoby zmotoryzowane zainteresuje na pewno zapewniona przestrzeń parkingowa.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-4330)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl