zaprojektowane w nowoczesnym designie wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Costa Blanca Cumbre del Sol)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa Blanca Cumbre del Sol)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa Blanca Cumbre del Sol (Hiszpania). Cena – 1,849 mln złotych. Budynek wybudowany w 2018 roku. Wystawa okien w kierunku południowy wschód. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z trzech pokoi i usytuowany jest na piątym piętrze w sześciokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Rynek pierwotny. Powierzchnia 228 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 8 110 złotych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach znanego i cenionego programu „0% prowizji od kupującego – oferta bezpośrednia”. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– 2 łazienki
– salon
– taras
– przedpokój
– kuchnia
– 2 sypialnie.

Luksusowy apartament na sprzedaż usytuowany jest w prestiżowym apartamentowcu ze strefą SPA/wellness, krytym, podgrzewanym basenem, jacuzzi, łaźnią turecką, siłownią, sauną i wieloma innymi atrakcjami. Długa listę zalet ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zamyka doskonała lokalizacja z imponującymi widokami na Morze Śródziemne i wyspę Ibiza.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: odbiór z lotniska, prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie etc. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-2002)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl