komfortowe wnętrze ekskluzywnego salonu w luksusowym apartamencie na sprzedaż Hiszpania (Costa del Sol)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Costa del Sol)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Costa del Sol (Hiszpania). Cena – 1 354 500 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z 2 pokoi i usytuowany jest na II piętrze w 3-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Rynek pierwotny. Powierzchnia 62 metry kwadratowe, co w przeliczeniu za metr daje 21 847 złotych.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca również doskonałą lokalizacją zaledwie 10 minut spacerem od plaży. Lokalizacja w elitarnym kompleksie mieszkalnym z basenami, miejscami garażowymi i pomieszczeniami gospodarczymi zapewnia bardzo wysoki komfort i standard życia. Kolejnym, mocnym atutem tego ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż jest rozprowadzona sieć klimatyzacji.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza,, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów na sprzedaż należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7390)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl