śródziemnomorski styl wykończenia wnętrza ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Hiszpania (Guardamar del Segura, Guardamar del Segura)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Guardamar del Segura, Guardamar del Segura)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Guardamar del Segura, Guardamar del Segura (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na wschód – zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2019, a także imponująca cena 1 219 500 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 102 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 11 956 zł/m2. Rynek pierwotny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się nowoczesnym designem wnętrza. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: kuchnia + taras + 2 łazienki + 3 sypialnie + pokój dzienny. Rodziny posiadające samochód zainteresuje podziemny garaż z miejscami parkingowymi. Dla wszystkich chętnych przygotowano z kolei funkcjonalne komórki lokatorskie. W częściach wspólnych znajdziemy basen. Na koniec warto nadmienić, że oferowany na sprzedaż luksusowy apartament olśniewa imponującą lokalizacją (220 metrów od plaży).

Gwarantuję kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej luksusowych apartamentów na sprzedaż, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Zapraszamy. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8849)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl