eleganckie wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Hiszpania (Orihuela Costa, Villamartin)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Orihuela Costa, Villamartin)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Orihuela Costa, Villamartin (Hiszpania). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 906 500 zł i powierzchnia 77,1 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą dwa pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Budynek oddany do użytku w 2020 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 11 757 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa w pierwszej kolejności swoim eleganckim i wykończonym z wyczuciem smaku wnętrzem oraz atrakcyjną lokalizacją w prestiżowej dzielnicy, tuż obok nadmorskiego pasa (15 km pięknych, piaszczystych plaż). Warto podkreślić, że tutejsze plaże uchodzą za najpiękniejsze w kraju i mają status błękitnej flagi, który świadczy o ich wysokiej klasie i czystości.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 2 łazienki + przedpokój + 2 sypialnie + salon + kuchnia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia domownikom duże poczucie komfortu (klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe). Przepięknie prezentują się również tutejsze ogrody z pergolami, a także komfortowy basen (w częściach wspólnych).

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-3)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl