imponujące bogactwem wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Hiszpania (Orihuela Costa, Villamartin)

Apartament do sprzedaży Hiszpania (Orihuela Costa, Villamartin)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Orihuela Costa, Villamartin (Hiszpania). Budynek oddany do użytku został w 2020 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 11 757 zł/mkw. a także położeniem na parterze w pięciokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z dwóch pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku pierwotnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 77, 1 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 906 500 złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim imponującym ogrodem oraz basenem (w częściach wspólnych). Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie komfortu dzięki klimatyzacji, ogrzewaniu podłogowemu, a także przepięknym pergolom. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: przedpokój + kuchnia + 2 łazienki + pokój dzienny + 2 sypialnie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży mieści się w prestiżowej dzielnicy. Znajdujący się tu pas nadmorski (15 km pięknych, piaszczystych plaż) uchodzi za jeden z najpiękniejszych w całym kraju i ma status błękitnej flagi, który świadczy o ich wysokiej klasie i czystości. Luksusowy apartament do sprzedaż wyróżnia się ponadto eleganckim i wykończonym z wyczuciem wyrafinowanego gustu wnętrzem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (028-3)

Kontakt:
e-mail: a.niechcial@wgn.pl