stylowy kominek w salonie ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Inowrocław

Apartament do sprzedaży Inowrocław

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, dwukondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z dwóch pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5 560 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1988. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 53,78 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien, adekwatną do zastanego luksusu cenę 299 000 zł oraz położenie na drugim piętrze. Cena ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży obejmuje kompletne umeblowanie widoczne na zdjęciach plus garaż przy bloku i wciąż podlega dalszym negocjacjom.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z funkcjonalnym pomieszczeniem piwnicznym oraz garażem. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia nowym mieszkańcom duże poczucie nie tylko komfortu (klimatyzacja), ale i bezpieczeństwa. Dbają o to solidne, antywłamaniowe drzwi. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: łazienka + kuchnia + pokój dzienny + balkon + przedpokój + sypialnia.

Luksusowy apartament na sprzedaż przeszedł generalny remont. Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów i brokerów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż w doskonałej lokalizacji przy słynnym parku solankowym. Okolica uchodzi za niezwykle cichą i bezpieczną.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Bezpłatnie pomożemy w uzyskaniu kredytu – wszystkie banki w jednym miejscu. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantuję pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4215)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl