słoneczne wnętrze pokoju gościnnego w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, pięciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 5 786 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Rok budowy – 1992. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 56 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien, adekwatną do zastanego luksusu cenę 324 tys. zł oraz położenie na trzecim piętrze.

Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się w otoczeniu kompletnej infrastruktury. Mamy tu na wyciągnięcie ręki: punkty usługowe, dyskonty znanych marek, sklepy, markety, szkoły, przedszkola, żłobki, obiekty sportowe, place zabaw itp. Wielbiciel aktywnego wypoczynku zachwycą pobliskie ścieżki rowerowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży po remoncie. Cena zawiera umeblowanie, dostęp do pomieszczenia piwnicznego i rowerownii.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + 2 sypialnie + łazienka + kuchnia + pokój dzienny + balkon. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy duży parking. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa swoją atrakcyjną lokalizacją na terenie zielonego, bezpiecznego osiedla.

Współpracując z WGN Sosnowiec WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającymi na terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Oferta na wyłączność. Dodatkowo kupując tę nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy Twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa również zamiana lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Ponadto wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2879)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl