elegancki pokój dzienny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Katowice (okolice)

Apartament do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Ekspozycja okien w kierunku wschód – zachód. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić praktycznie od zaraz bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych nakładów. Budynek z 1984 roku o pięciu kondygnacjach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia najwyższy poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład trzech pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, parterze. Budynek z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 229 tys. złotych (3 458 zł/m2) oraz wygodną powierzchnię 66,22 m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Doskonała lokalizacja, w pobliżu licznych sklepów, punktów usługowych, szkół, przedszkoli, bankomatów, poczty oraz miejsc aktywnego wypoczynku i rekreacji to niewątpliwie kolejna, duża zaleta tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla młodego, pracującego małżeństwa z uczącym się dzieckiem. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: pokój dzienny + 2 pokoje + balkon + wc + kuchnia + łazienka. Warto zaznaczyć, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

Skontaktuj się z nami drogą mejlową, aby poznać szczegóły i umówić się na prezentację: e-mail: r.kampczyk@wgn.pl / k.badan@wgn.pl. Pamiętaj, że współpracując z Grupą WGN – Śląsk i Zagłębie otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu: kupimy twoją dotychczasową nieruchomość i przyjmiemy ją w rozliczeniu za ten luksusowy apartament lub pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu hipotecznego. Gwarantujemy wsparcie w negocjacji warunków i załatwieniu formalności. Dodatkowo pomożemy w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2422)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl