kameralny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż

Apartament do sprzedaży Kwidzyn

Luksusowy apartament na sprzedaż w Kwidzynie (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 3 pokoi, a także imponująca cena 330 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 5 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na I piętrze i liczy 56,5 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 841 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszej prezentacji swoim przestronnym, eleganckim i komfortowym wnętrzem:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.

Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany najbardziej wymagającym rodzinom, które szukają komfortowej przestrzeni dla wszystkich domowników. Duże wrażenie robi we wnętrzu oryginalne i efektowne oświetlenie punktowe, przypodłogowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa również znakomitą lokalizacją w niezwykle cichej, spokojnej i bezpiecznej okolicy. Lokalizacja gwarantuje dogodny dojazd do centrum.

W razie pytań skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 23 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont tego ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-5161)

Kontakt:
e-mail: kwidzyn1@wgn.pl