kameralny salon z kominkiem w luksusowym apartamencie na sprzedaż Lębork

Apartament do sprzedaży Lębork

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Lęborku (pomorskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 3 266 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem czterech pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na trzecim piętrze, najlepiej w budynku pięciokondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 390 tys. złotych. Ogromny metraż 119,4 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na północny wschód a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek pochodzi z 1999 roku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany w marynistycznym stylu. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje nowym właścicielom nieporównywalne poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi wejściowe) i komfortu (ogrzewanie podłogowe). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 1: łazienka z wc + balkon + pokój dzienny + hol + aneks kuchenny + jadalnia
KONDYGNACJA 2: pralnia + łazienka + pokój dla dziecka + garderoba + 2 sypialnie.
Właściciele aut docenią opcję zakupu miejsca w garażu podziemnym oraz liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe.

W razie wszelkich pytań dotyczących tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży lub kredytu na jego zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-615)

Kontakt:
e-mail: w.szaltynis@wgn.pl