zaprojektowane w nowoczesnym designie wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż Legnica (okolice)

Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 832 zł/mkw. oraz funkcjonalnym rozkładem czterech pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany jest do najbardziej wymagających kupujących, którzy chcieliby zamieszkać na czwartym piętrze, najlepiej w sześciokondygnacyjnej kamienicy. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 360 000 złotych. Wygodny metraż 74,5 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na północ – południe oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Luksusowy apartament na sprzedaż urzeka zapierającymi dech w piersiach widokami na przepiękny Zamek Książąt Głogowskich. Doskonała lokalizacja w centrum miasta, obok Starówki i parku to kolejny z atutów tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Blisko znajdują się liczne sklepy, banki, szkoły. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje meble kuchenne w stałej zabudowie oraz sprzęt AGD. Wszystko nowe i objęte gwarancją. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na sprzedaż: balkon + pokój dzienny + przedpokój + aneks kuchenny + garderoba + 3 sypialnie + wc + łazienka. Ekskluzywny apartament do sprzedaży przeszedł kapitalny remont.  W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj pytania oraz umów się na wizytę. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego ekskluzywnego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3304)

Kontakt:
e-mail: e.rybczynska@wgn.pl