kameralne wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Legnica (okolice)

Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy docenią wysoki standard wykończenia i życie na najwyższym poziomie. Ogromną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego okazyjna cena 345 000 złotych, 3 pokoje a także położenie na IV piętrze. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż o pow. 64,1 mkw. wykończone zostało przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Bardzo atrakcyjnie prezentuje się również cena w przeliczeniu na metr kwadratowy 5 382 zł/mkw. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego oddanym do użytkowania w 1980 roku. Ekspozycja okien na wschód.

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.  Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może swoim przepięknym, słonecznym i komfortowym wnętrzem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia są odremontowane i częściowo umeblowane/wyposażone:
– pokój dzienny
– balkon
– 2 pokoje
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– wc.

Luksusowy apartament na sprzedaż urzeka ponadto swoją znakomitą lokalizacją w cichej i spokojnej okolicy. Nieopodal liczne szkoły, sklepy, urząd pocztowy, park, place zabaw, przedszkole, Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z pomieszczeniem piwnicznym, dostępem do suszarni i wózkowni. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno duży parking. Więcej informacji na temat oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu udzielę mejlowo oraz w czasie prezentacji. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (201-3597)

Kontakt:
e-mail: polkowice@wgn.pl