nowocześnie zaprojektowane wnętrze salonu w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Legnica (okolice)

Apartament do sprzedaży Legnica (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Cena – 316 tys. złotych. Powierzchnia 63,5 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 4 976 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i usytuowany jest na pierwszym piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. Wystawa okien w kierunku północny zachód. Rynek wtórny. Budynek wybudowany w 1990 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z większością umeblowania. Zostaje np. szafa w zabudowie w przedpokoju, meble kuchenne na wymiar wraz ze sprzętem AGD, sypialnia, wyposażenie salonu bez TV. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: pralnia + aneks kuchenny + przedpokój + salon + balkon + łazienka z wc + sypialnia + pokój dla dziecka.

Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany do rodzin z dziećmi, którzy lubią nowoczesność, komfort, prestiż i wysoki standard życia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum, ale w cichym i spokojnym punkcie. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego luksusowego apartamentu. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (094-1661)

Kontakt:
e-mail: e.dawidowicz@wgn.pl