ciekawa kolorystycznie aranżacja wnętrza luksusowego apartamentu na sprzedaż Lublin

Apartament do sprzedaży Lublin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Lublinie (lubelskie Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład czterech pokoi, niedawny rok oddania do użytku 1960, a także imponująca cena 399 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o trzech kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 67 metrów kwadratowych powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 5 955 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż spodoba się głównie młodym małżeństwom i rodzinom z dziećmi, a także osobom, które lubią aktywny wypoczynek (ścieżki rowerowe, rekreacyjne). Lokalizacja zapewnia bliskość niezbędnej co codziennego życia infrastruktury w postaci między innymi szkół, przedszkoli, przychodnia zdrowia aptek, sklepów, marketów, dyskontów, placów zabaw, stacji paliw, targu, centr handlowych i tym podobnych.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto efektownym wnętrzem, gdzie króluje doskonale zaprojektowane oświetlenie LED-owe w 16 milionach kolorów RGB (sufit z iluminacją rozgwieżdżonego nieba). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży po generalnym remoncie. W trakcie prac remontowych między innymi wymieniono instalację elektryczną, hydrauliczną i gazową. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy piwnica. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: łazienka z wc + 3 sypialnie + pokój dzienny + korytarz + kuchnia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-281)

Kontakt:
e-mail: t.pastuszak@wgn.pl