nowoczesny pokój dzienny w luksusowym apartamencie na sprzedaż nad morzem

Apartament do sprzedaży nad morzem

Ekskluzywny apartament do sprzedaży nad morzem (zachodniopomorskie). Budynek oddany do użytku został w 2015 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 7 875 zł/mkw. a także położeniem na bezpiecznym drugim piętrze w trzykondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z dwóch pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku pierwotnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 69,16 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 544 635 złotych.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może prestiżową lokalizacją w kompleksie luksusowych apartamentowców. Nowi domownicy będą mogli korzystać między innymi z: kliniki chirurgii plastycznej, kliniki medycyny estetycznej, gabinetów masażu, groty solnej, łaźni parowej, suchej sauny z koloroterapią, centrum fitness, 2 basenów, kliniki medycyny przeciwstarzeniowej, gabinetów kosmetycznych, łaźni tureckiej, groty śnieżnej, sauny fińskiej, SPA & Wellness oraz jacuzzi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wykończony w standardzie „pod klucz”. Duże wrażenie robią efektowne przeszklenia, a także duży taras. Luksusowy apartament do sprzedaży znajduje się w malowniczej lokalizacji pomiędzy Morzem Bałtyckim a jeziorem, w sercu lasu. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży wygląda następująco: kuchnia + łazienka + pokój dzienny + sypialnia + przedpokój.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty znanym i cenionym programem „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Niniejsza propozycja sprzedaży ekskluzywnego apartamentu nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-66)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl