ciekawa aranżacja wnętrza luksusowego apartamentu na sprzedaż nad morzem

Apartament do sprzedaży nad morzem

Luksusowy apartament na sprzedaż nad morzem (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na wschód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2012, a także imponująca cena 669 000 zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o 2 kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 54 metry kwadratowe powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 12 389 zł/m2. Rynek wtórny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż kompletnie wyposażony zaaranżowany na 2 poziomach:
POZIOM 1:
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– łazienka
POZIOM 2:
– pokój
– łazienka
– balkon
DODATKOWY POZIOM 3:
– pomieszczenia strychowe.
Z okien rozpościerają się imponujące widoki na morze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją unikatową lokalizacją w pierwszej linii brzegowej. Miejsca parkingowe na terenie działki. Jeżeli chcesz zapoznać się z innymi luksusowymi apartamentami na sprzedaż bądź uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat tego oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu, skontaktuj się z nami drogą mejlową. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1264)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl