stylowy pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż nad morzem

Apartament do sprzedaży nad morzem

Luksusowy apartament na sprzedaż w nad morzem (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 2-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 529 000 zł i powierzchnia 45,5 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na I piętrze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 11 626 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży urzeka swoją malowniczą lokalizacją blisko morza, a także funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń: salon + aneks kuchenny + taras + łazienka z wc + sypialnia + przedpokój. Osoby zmotoryzowane docenią na pewno ujęte już w jedno miejsce parkingowe. Luksusowy apartament znajduje się na terenie strzeżonego, zamkniętego osiedla w prestiżowym kompleksie mieszkaniowym. Są tu również: podgrzewany basen dla dorosłych, jak i osobny dla dzieci, sauna, 2 pralnie, plac zabaw, leżaki i miejsce do grillowania.

Przy zakupie tego ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12348)

Kontakt:
e-mail: k.zgorzelski@wgn.pl