luksusowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży nad morzem

Apartament do sprzedaży nad morzem

Luksusowy apartament trzypokojowy nad morzem (zachodniopomorskie) za 495 678 złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest w nowym, trzykondygnacyjnym budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 57,57 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien w kierunkach południowy-wschód.

Ekskluzywny apartament z odrębną księgą wieczystą i udziałem we własności gruntu. Luksusowy apartament o dużym potencje, który można przeznaczyć na dochodowy wynajem powierzając go profesjonalnej firmie-operatorowi i uzyskać około 8% zysku. Wraz z ekskluzywnym apartamentem istnieje możliwość zakupu indywidualnego miejsca parkingowego na monitorowanym terenie posesji.

Do luksusowego apartamentu przynależy niewielki ogród (50 m2). Duże wrażenie estetyczne robi również przemyślana i oryginalna architektura. Ekskluzywny apartament na sprzedaż bez umeblowania. Wykończenie obejmuje panele na podłogach w pokojach, glazury i terakoty w łazience i aneksie kuchennym, drzwi wewnętrzne, biały montaż i kabinę prysznicową, Istnieje możliwość opcja zakupu ekskluzywnego apartamentu z wyposażeniem zgodnie z wybranym pakietem aranżacji.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie prezentuje się następująco: salon + łazienka z wc + aneks kuchenny + garderoba + taras + przedpokój + 2 sypialnie. Nie bez znaczenia jest również unikatowa, atrakcyjna lokalizacja 200 metrów od plaży. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (067-637)

Kontakt:
e-mail: chlebanowski@wgn.pl
Tel. +48 608 621 626