prestiżowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż Pilar De La Horadad (Hiszpania)

Apartament do sprzedaży Pilar De La Horadad (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpania (Pilar De La Horadad). Cena – 773 570 złotych. Budynek wybudowany w 2019 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z trzech pokoi i usytuowany jest na pierwszym piętrze w dwukondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Rynek wtórny. Powierzchnia 83 metry kwadratowe, co w przeliczeniu za metr daje 9 320 złotych.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom naprawdę wysoki poziom życia. Długą listę zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży otwiera funkcjonalny układ pomieszczeń, a także bardzo niskie koszty utrzymania i atrakcyjna lokalizacja na obszarze, gdzie przez ponad 320 dni w roku świeci słońce, a średnia temperatura latem sięga +29 stopni C. (w zimie +15 st. C.). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się na nowoczesnym, eleganckim i kameralnym osiedlu. W pobliżu  liczne sklepy, apteka, place zabaw dla dzieci, kościół, ścieżki rowerowe.

Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje uprzednio wyselekcjonowanych, luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-446)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl