Apartament do sprzedaży San Pedro Del Pinata (Hiszpania) za 800 164 zł

Apartament do sprzedaży San Pedro Del Pinata (Hiszpania)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Hiszpanii (San Pedro Del Pinata). Powierzchnia 90 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 8 891 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z czterech pokoi i usytuowany jest w dwukondygnacyjnym budynku. Budynek wzniesiony w 2019 roku. Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Rynek pierwotny. Cena – 800 164 złotych. Nowi właściciele mogą wprowadzić się tu niemal od razu bez konieczności ponoszenia wydatków.

Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany w nowoczesnym designie z niezwykle efektownymi halogenami LED-owymi oraz downlightem LED-owym w toaletach. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz ze sprzętem AGD w kuchni. Wysoki komfort zapewnia ogrzewanie podłogowe. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: kuchnia + 3 sypialnie + 2 łazienki + salon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie ze starannie wypielęgnowanym ogrodem, a także przynależnym garażem.

Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji między Morzem Śródziemnym a Morzem Mniejszym. To unikalna lokalizacja przy jednym z największych parków narodowych oraz słonych lagun, gdzie zaobserwować można słynne, różowe flamingi. Z lokalizacji ucieszą się ponadto amatorzy gry w golfa, ponieważ w pobliżu mieści się profesjonalne pole golfowe.

Nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wcześniej wyselekcjonowanych, ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży w ramach programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Zajmujemy się także obsługą najmu ekskluzywnych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę luksusowych apartamentów na sprzedaż w Hiszpanii. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na zakup, obsługa notarialna) proszę o kontakt mailowy. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-865)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl