nowoczesna aranżacja wnętrza luksusowego apartamentu na sprzedaż Słupsk

Apartament do sprzedaży Słupsk

Luksusowy apartament na sprzedaż w Słupsku (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 399 000 zł (7 272 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o 1 kondygnacji. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 54,87 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. I piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż kompletnie umeblowany. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno przynależne miejsce parkingowe. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– aneks kuchenny
– balkon
– 2 sypialnie
– łazienka
– korytarza.
Cena luksusowego apartamentu do sprzedaży obejmuje widoczne na zdjęciach meble, stałe zabudowy szaf w przedpokoju i sypialni oraz wyposażenie w sprzęt AGD i RTV.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może znakomitą lokalizacją na terenie nowoczesnego osiedla, w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej. Wokół dużo zieleni. Bogata infrastruktura. Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament do sprzedaży, kredyt na jego zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację.

Przy transakcji zakupu tego ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z bankami, pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup lub jego remont. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (030-16970)

Kontakt:
e-mail: slupsk@wgn.pl