zaprojektowany w nowoczesnym stylu salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Budynek oddany do użytku został w 2016 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 9 265 zł/mkw.,a także położeniem na bezpiecznym trzecim piętrze w sześciokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien w kierunku południowy wschód gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 68 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 630 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony jest w wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jak np. głosowy asystent umożliwiający sterowanie światłem, telewizorem, robotem sprzątającym i kinem domowym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży o ogromnym potencjale inwestycyjnym z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży po pewnym czasie z dużym zyskiem.

Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może doskonałą z dala od ulicznego ruchu. To prawdziwa oaza ciszy i spokoju. Szybko i dogodnie można dojechać do centrum. Na wyciągnięcie ręki znajdziemy uczelnie, szkoły, a także rozległe tereny rekreacyjno-spacerowe. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia wszystkim domownikom duże poczucie bezpieczeństwa dzięki solidnym, antywłamaniowym drzwiom zewnętrznym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zaprojektowany w nowoczesnym stylu: garderoba + przedpokój + łazienka z wc + pokój + sypialnia + balkon + aneks kuchenny + salon. Osoby zmotoryzowane z pewnością docenią liczne miejsca parkingowe pod blokiem. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1183)

Kontakt:
e-mail: m.zawadzki@wgn.pl