nowoczesny salon oraz kuchnia w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 859 000 zł (11 901 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku z 2016 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 72,18 m2, na której zaaranżowano 3 pokoje. Parter. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia. Ekspozycja okien na wschód i zachód. Dopuszczamy możliwość przyjęcia w rozliczeniu innej nieruchomości należącej do kupującego.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim komfortowym, eleganckim i przestronnym wnętrzem zaaranżowanym z wyczuciem dobrego gustu:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka
– garderoba/schowek
– korytarz. Warto już na początku zaznaczyć, że do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy piękny ogród.  Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje: zabudowę kuchenną wraz z wyposażeniem, dwie szafy ubraniowe Komandor, zabudowa garderoby, plisy i rolety w oknach, oświetlenie górne, meble ogrodowe.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w korzystnej lokalizacji nieopodal bogatej infrastruktury: wielu punktów handlowych, usługowych, szkół, przedszkoli. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do centrum. Amatorzy aktywnego wypoczynku docenią leżący nieopodal kompleks rekreacyjno-sportowy. Wokół cisza i spokój.

Skupujemy ekskluzywne apartamenty za gotówkę. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Rodziny posiadające samochód ucieszą liczne miejsca parkingowe zamykane szlabanem (tylko dla mieszkańców). WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1386)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl