na pierwszym planie jadalnia, w oddali aneks kuchenny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Szczecin (okolice)

Apartament do sprzedaży Szczecin (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Szczecina (zachodniopomorskie). Cena – 550 tys. złotych. Budynek wybudowany w 2012 roku. Wystawa okien w kierunku południowym. Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z trzech pokoi i usytuowany jest na pierwszym piętrze w trzykondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom, dla których prestiż, wysoki standard, a także najlepszego gatunku materiały wykończeniowe to priorytety. Dzięki temu nowi właściciele mogą wprowadzić się niemal od razu bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Rynek wtórny. Powierzchnia 68,47 metra kwadratowego, co w przeliczeniu za metr daje 8 033 złotych.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktyczną komórką lokatorską o powierzchni 66 mkw. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż całkowicie umeblowane oraz wyposażone: salon + taras + 2 sypialnie + przedpokój + kuchnia + łazienka + jadalnia. Kolejną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest na pewno jego elitarna lokalizacja na terenie strzeżonego osiedla. Wokół cisza i spokój. Na wyciągnięcie ręki:
– przedszkole
– szkoła
– dyskont znanej sieci
– boisko sportowe
– 2 place zabaw dla dzieci
– siłownia.
Dojazd do centrum zajmuje ok. kwadrans.

Zapraszam serdecznie na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (170-1739)

Kontakt:
e-mail: karolina.michalczuk@wgn.pl