nowoczesny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Hiszpanii

Apartament do sprzedaży w Hiszpanii

Luksusowy apartament trzypokojowy w Hiszpanii (Torrevieja) za 794 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku z 2017 roku. Ekspozycja okien w kierunkach: wschód – zachód. Ekskluzywny apartament wykończony w nowoczesnym designie, wysokim standardzie i przy użyciu najlepszych jakościowo materiałów.

Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z (opcjonalnie) dokupieniem miejsca parkingowego w podziemnym garażu. Do ceny netto ekskluzywnego apartamentu trzeba dodać VAT 10% oraz koszty notarialne wynoszące ok. 3% ceny zakupu. Posiadamy w ofercie najlepsze inwestycje deweloperskie w tym regionie. Współpracujemy tylko z największymi i sprawdzonymi deweloperami. Wszystkie luksusowe apartamenty sprzedawane są w stanie wykończonym „pod klucz” zgodnie z preferencjami klienta. Ekskluzywny apartament objęty popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”.

Dużym atutem luksusowego apartamentu jest także jego elitarna, prestiżowa lokalizacja na terenie słynnej inwestycji deweloperskiej, bardzo blisko pięknych plaż Costa Blanca. Blisko do basenów, pięknych ogrodów oraz SPA. Wnętrze luksusowego apartamentu tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: salon + taras + aneks kuchenny + przedpokój + 3 sypialnie + 2 łazienki.

Zakup ekskluzywnego apartamentu w Hiszpanii jest łatwy, przyjemny i możliwy w zaledwie 2 – 3 dni. Ze swojej strony zapewniamy kompleksową obsługę klienta: transport z lotniska, pomoc w znalezieniu zakwaterowania, obejrzenie uprzednio wybranych luksusowych apartamentów, praktyczną pomoc w załatwieniu wszystkich formalności prawnych, bankowych i podatkowych, usługi tłumacza, firmę, która pomoże w umeblowaniu i remoncie, a także zajmie się wynajmem luksusowego apartamentu w Hiszpanii. Pamiętaj – jako kupujący nie płacisz żadnej prowizji za pomoc naszych pośredników przez cały proces zakupu. Masz pytania – chętnie pomogę. (188-1286)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590