widok z salonu na jadalnię i aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Krakowie

Apartament do sprzedaży w Krakowie

Ekskluzywny apartament dwupokojowy w Krakowie (małopolskie) za 369 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na drugim piętrze, w dwukondygnacyjnym budynku z 2013 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 46,5 metra kwadratowego. Luksusowy apartament na sprzedaż z opcją dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym. Ekskluzywny apartament z przynależną komórką lokatorską.

Luksusowy apartament do sprzedaży całkowicie umeblowany oraz wyposażony. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu wykończone w niebywale wysokim standardzie z dbałością o każdy szczegół. Tworzą je: salon + balkon + kuchnia + przedpokój + sypialnia + łazienka + garderoba.

Powyższy opis luksusowego apartamentu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Izabela Jaśkiewicz (licencja nr: 23416). Dla każdego klienta oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup ekskluzywnego apartamentu. Oferta licencjonowanego pośrednika gwarancją bezpiecznej transakcji. Zapraszam na prezentację i do współpracy. (189-479)

Kontakt:
e-mail: s.jaskiewicz@wgn.pl
Tel. +48 515 539 674