nowoczesna kuchnia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Krakowie

Apartament do sprzedaży w Krakowie

Luksusowy apartament trzypokojowy w Krakowie (małopolskie) za 590 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze, w trzykondygnacyjnym budynku z 2008 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 68 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien w kierunkach: wschód – zachód.

Pierwszą z zalet ekskluzywnego apartamentu jest jego atrakcyjna lokalizacja na terenie zamkniętego i strzeżonego osiedla. Ponadto luksusowy apartament jest wykończony w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu jedynie materiałów z najwyższej półki (bambus i gres). Wnętrze ekskluzywnego apartamentu zaprojektowano i urządzono w nowoczesnym designie (podwieszane sufity z oświetleniem LED). Luksusowy apartament składa się z następujących pomieszczeń
– sypialnia
– łazienka
– 2 balkony
– pokój dziecięcy
– pokój
– aneks kuchenny
– salon
– komórka lokatorska

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu.

Wszystkie teksty, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stornie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-178)

Kontakt:
e-mail: k.jaremko@wgn.pl
Tel. +48 530 954 242