wizualizacja przedstawiająca nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży w okolicy Ełku

Apartament do sprzedaży w okolicy Ełku

Luksusowy apartament trzypokojowy w okolicy Ełku (podlaskie) za 216 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na trzecim piętrze, w pięciokondygnacyjnym budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 55 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien w kierunkach północ i południe. Ekskluzywny apartament dedykowany przede wszystkim dla rodzin z dziećmi.

Mocnym punktem luksusowego apartamentu jest jego lokalizacja w spokojnej okolicy, blisko jeziora, plaży miejskiej z wyciągiem nart wodnych. Wokół dużo zieleni. Nieopodal szkoły (podstawowa, gimnazjum, liceum), szpital, sklepy oraz plac zabaw. Kolejne zalety ekskluzywnego apartamentu to wysoki standard, najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, nowoczesny design oraz solidne antywłamaniowe drzwi, gwarantujące bezpieczeństwo wszystkim domownikom.

Luksusowy apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: przedpokój + balkon + salon + łazienka + aneks kuchenny + 2 sypialnie. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu przeszło kapitalny remont i dzisiaj luksusowy apartament wykończony jest w najwyższym standardzie. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Kupuj bezpiecznie za pośrednictwem licencjonowanego pośrednika – nr licencji zawodowej 18950. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. (079-2027)

Kontakt:
e-mail: skowronska@wgn.pl
Tel. +48 506 123 200