na zdjęciu luksusowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament do sprzedaży w Szczecinie

Luksusowy apartament 3-pokojowy o powierzchni 67,62 m2 w Szczecinie (zachodniopomorskie) w cenie 339 tys zł na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na II piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy (Stare Miasto). Znakomita lokalizacja to jedna z najważniejszych atutów tego luksusowego apartamentu. Ekskluzywny apartament mieści się bowiem w jednym z niepowtarzalnych miejsc, przesyconych nieuchwytnym klimatem historii. Z okien luksusowego apartamentu roztacza się przepiękny widok na park.

Ekskluzywny apartament stanowi znakomitą propozycję zarówno do zamieszkania, jak i do prowadzenia działalności gospodarczej. Z powodzeniem można tu prowadzić kancelarię prawniczą, notarialną albo gabinet. Do luksusowego apartamentu przynależy piwnica. Ekskluzywny apartament wykończony został w najwyższym standardzie przy użyciu materiałów najlepszego sortu.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie wygląda następująco: salon + przedpokój + 2 sypialnie + łazienka z wc + kuchnia. Polecam i zapraszam na prezentację luksusowego apartamentu. Przy zakupie ekskluzywnego apartamentu zapewniamy Państwu pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. (105-8855)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
Tel. +48 91 307 02 70
Tel. +48 606 641 999