widok z salonu na aneks kuchenny luksusowego apartamentu na wynajem Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Ekskluzywny apartament na wynajem sprzedaży w Bolesławcu (dolnośląskie). Luksusowy apartament do wynajęcia gwarantuje nowym właścicielom najwyższy poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu można zaliczyć: atrakcyjną cenę, najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, funkcjonalną powierzchnię 58,5 m2 oraz adekwatną do standardu cenę 2 000 złotych miesięcznie. Ponadto luksusowy apartament na wynajem poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją 3 pokoi, a także lokalizacją na I piętrze, w 2-kondygnacyjnym budynku z 2018 roku. Nowi najmujący mogą się tu wprowadzić od 1 sierpnia 2020 roku. Ekskluzywny apartament do wynajęcia dedykowany najbardziej wymagającym.

Luksusowy apartament do wynajmu niezwykle przestronny, komfortowo urządzony i prestiżowy z własnym ogrzewaniem gazowym, balkonem i miejscem postojowym. Kolejną zaletą jest na pewno doskonała lokalizacja oraz przemyślany rozkład pomieszczeń:
– salon
– aneks kuchenny
– pokój
– balkon
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
– wiatrołap.

Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zachwyca gustownym oświetleniem LED-owym. Dla podwyższenia komfortu użytkowania luksusowego apartamentu zainstalowano w nim ogrzewanie podłogowe. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Przyszli najemcy będą mogli korzystać z pomieszczenia strychowego. Właściciel dopuszcza opcję doposażenia ekskluzywnego apartamentu pod konkretne potrzeby najemcy. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w luksusowym apartamencie na wynajem zostały zaprojektowane i zaaranżowane zgodnie z najnowszymi trendami. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12314)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl