nowoczesny styl ekskluzywnego salonu w luksusowym apartamencie na wynajem Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Luksusowy apartament na wynajem w Bolesławcu (dolnośląskie). Budynek oddany do użytku został w 2017 roku. Ekskluzywny apartament do wynajęcia olśniewa swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną oraz położeniem na bezpiecznym parterze w dwukondygnacyjnym budynku. Luksusowy apartament do wynajmu składa się z czterech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają lokalu z ekspozycją okien w kierunku północny wschód gwarantującego najwyższy poziom życia. Ekskluzywny apartament na wynajem poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 84,1 m2. Warto podkreślić, że wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena ekskluzywnego apartamentu do wynajmu to: 2,6 tys. złotych miesięcznie. Nowi najmujący mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego  apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości  jednomiesięcznej kwoty najmu.

Luksusowy apartament do wynajęcia częściowo umeblowany. Rozkład pomieszczeń i pokoi prezentuje się następująco:
KONDYGNACJA 0:
– schody
– salon
– wc
– aneks kuchenny
– hol
KONDYGNACJA 1:
– pralnia
– 3 sypialnie.
Do luksusowego apartamentu do wynajmu przynależy przepiękny ogród (z niewielkim budynkiem do przechowywania rowerów lub sprzętu ogrodowego) oraz miejsce parkingowe.

Atrakcyjna lokalizacja w cichej, spokojnej i zielonej okolicy to następna, niewątpliwa zaleta tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Na straży bezpieczeństwa najemców czuwa instalacja alarmowa oraz stalowe, antywłamaniowe drzwi wejściowe. W tym miejscu warto dodać, że wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia wyposażono w ogrzewanie podłogowe.

Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i wieloletnie doświadczenie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę – 15194. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12333)

Kontakt:
e-mail: t.mlak@wgn.pl