przestronne wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu Bolesławiec

Apartament do wynajęcia Bolesławiec

Luksusowy apartament na wynajem w Bolesławcu (dolnośląskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia to z pewnością wysoki standard, okazyjna cena 1,6 tys. złotych miesięcznie,a także duża powierzchnia 56 mkw. w czterokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najmującym życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie dwa pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne pierwsze piętro oraz konkurencyjna cena. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Ekskluzywny apartament do wynajmu mieści się w ścisłym centrum miasta. Rodziny posiadające samochód zainteresuje z pewnością przypisane miejsce parkingowe. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajęcia jest całkowicie umeblowane i wyposażone. Na dodatek niezwykle ciepłe i słoneczne. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia: pokój gościnny + garderoba + przedpokój + łazienka + balkon + aneksem kuchennym + sypialnia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu tego luksusowego apartamentu w naszym biurze. Zapraszam na prezentację. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na wynajem zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12679)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewski@wgn.pl