przestronny pokój dzienny z kwiatami w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu Bolesławiec (okolice)

Apartament do wynajęcia Bolesławiec (okolice)

Luksusowy apartament na wynajem w okolicach Bolesławca (dolnośląskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia to z pewnością wysoki standard, okazyjna cena 1 200 złotych miesięcznie a także komfortowa powierzchnia 45,7 mkw. w 5-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najmującym życie na naprawdę wysokim poziomie. Wszystkie 2 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien, wygodne IV piętro oraz konkurencyjna cena.

Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w sąsiedztwie strefy ekonomicznej, nieopodal autostrady A4. Nieopodal sklepy, ośrodek zdrowia, rozległe tereny zielone. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do wynajęcia:
– salon
– kuchnia
– sypialnia
– balkon
– łazienka.

Ekskluzywny apartament do wynajmu po generalnym remoncie. We wnętrzach są nowe meble i sprzęt AGD. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 200 zł. Ekskluzywny apartament na wynajem ogrzewany elektrycznie. Właściciele auto docenią liczne miejsca postojowe przy budynku. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu do wynajęcia.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12875)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl