po lewej salon, po prawej kuchnia w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Częstochowa

Apartament do wynajęcia Częstochowa

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Częstochowie (śląskie). Luksusowy apartament na wynajem umeblowany oraz wyposażony, dzięki czemu nowi najemcy mogą od razu w nim zamieszkać. Dwa pokoje na pierwszym piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Powierzchnia 52 metry kwadratowe. Cena – 2 600 złotych miesięcznie. Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Wystawa okien na południowy wschód. Cena ekskluzywnego apartamentu do wynajmu podlega negocjacji ze zdecydowanym najmującym. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 5 200 zł.

Luksusowy apartament na wynajem ogrzewany z sieci miejskiej C.O. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: łazienka + przedpokój + kuchnia + salon + sypialnia. Polecam i zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na wynajem. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 29 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8021)

Kontakt:
e-mail: w.caban@wgn.pl