utrzymane w tonacji bieli wnętrze luksusowego apartamentu na wynajem Gorzów Wielkopolski

Apartament do wynajęcia Gorzów Wielkopolski

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 51 m2 z podziałem na 2 pokoje w 5-kondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2 000 zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2020 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na III piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien.

Ekskluzywny apartament do wynajmu położony jest na terenie nowo wybudowanego, strzeżonego osiedla. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie na wynajem: salon + sypialnia + balkon + aneks kuchenny + łazienka z wc + przedpokój. Ekskluzywny apartament do wynajęcia kompletnie wyposażony i umeblowany. Warto dodać, że oferowany na wynajem luksusowy apartament dotychczas przez nikogo nie był zamieszkały. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno przynależy prywatne miejsce parkingowe. W pierwszym miesiącu wynajmu luksusowego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-2975)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl