widok z salonu na aneks kuchenny oraz taras przy luksusowym apartamencie do wynajmu Jelenia Góra

Apartament do wynajęcia Jelenia Góra

Luksusowy apartament do wynajmu w Jeleniej Górze (dolnośląskie). Funkcjonalny rozkład 2 pokoi, najlepszej jakości materiały wykończeniowe gwarantujące najwyższy komfort życia oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu na wynajem. Oferowany do wynajęcia luksusowy apartament doskonale nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy chcą zamieszkać na II piętrze z korzystną ekspozycją okien na wschód. Warto podkreślić, że ekskluzywny apartament do wynajmu przygotowany jest do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Kolejną zaletą oferty jest na pewno atrakcyjna cena 2 000 zł/m-c i pochodzenie z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w 6-kondygnacyjnym budynku z 2017 roku. Wnętrze rozłożone na funkcjonalnych 40 metrach kwadratowych.

Ekskluzywny apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowy apartament do wynajęcia oczarowuje swoim słonecznym, przestronnym, komfortowym i zaprojektowanym w skandynawskim stylu wnętrzem:
– przedpokój;
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– łazienka z wc
– balkon.
Z balkonu roztacza się imponujący widok na góry oraz panoramę miasta.

Ekskluzywny apartament do wynajmu gwarantuje swoim najemcom nie tylko najwyższy komfort i standard życia na europejskim poziomie, ale również poczucie bezpieczeństwa (domofon). Rodziny posiadające samochód docenią miejsce parkingowe przed budynkiem. Luksusowy apartament na wynajem znajduje się w malowniczej, uroczej, spokojnej i cichej okolicy.  W pobliżu znajdziemy 2 stacje paliw, znaną i lubianą przez mieszkańców galerię handlową, dyskonty popularnych marek, markety, sklepy etc.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia objęty słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona wynajmująca (właściciel). Jeżeli posiadacie państwo nieruchomość na sprzedaż lub wynajem, to zapraszamy do kontaktu. Porozmawiamy o skutecznych metodach jej szybkiego zbycia lub wynajęcia.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do wynajęcia zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-13729)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl