słoneczny pokój gościnny w ekskluzywnym apartamencie na wynajem Mazury

Apartament do wynajęcia Mazury

Luksusowy apartament na wynajem na Mazurach (warmińsko-mazurskie). Najmocniejsze atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia to z pewnością wysoki standard, cena do negocjacji,a także komfortowa powierzchnia 50 mkw. w 5-kondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do wynajmu zapewnia przyszłym najmującym życie na naprawdę wysokim poziomie. Budynek pochodzi z 2019 roku. Wszystkie 2 pokoje i pomieszczenia wykończone zostały przy użyciu najlepszych materiałów i nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal od zaraz. Długą listę zalet zamykają: atrakcyjna ekspozycja okien a także wygodne IV piętro.

Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca swoimi przepięknymi widokami na jezioro i Pasaż Portowy. Luksusowy apartament do wynajmu poszczycić się może malowniczą lokalizacją zaledwie 300 metrów od wspominanego Pasażu i 500 metrów od Jeziora. Okolica cieszy się popularnością wśród miłośników turystyki pieszej oraz wędkowania.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie do wynajmu:
– sypialnia
– kuchnia
– część wypoczynkowa
– łazienka.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (147-979)

Kontakt:
e-mail: gizycko@wgn.pl