nowoczesne aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do wynajmu w Kwidzynie

Apartament do wynajęcia w Kwidzynie

Ekskluzywny apartament dwupokojowy w Kwidzynie (pomorskie) za 4,2 tysiąca złotych miesięcznie na wynajem.
Luksusowy apartament mieści się na pierwszym piętrze, w trzykondygnacyjnym budynku z 1950 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 65 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien w kierunkach północ – południe – zachód.

Luksusowy apartament składa się z następujących pomieszczeń: salonu + sypialni + kuchni + korytarza + łazienki z wc. Ekskluzywny apartament adresowany głównie do wynajęcia przez firmy. W razie pytań – zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w ekskluzywnym apartamencie. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-3755)

Kontakt:
Tel. +48 55 277 65 09
Tel. +48 603 70 55 85