stylowy salon w ekskluzywnym apartamencie do wynajmu w okolicach Legnicy

Apartament do wynajęcia w okolicach Legnicy

Luksusowy apartament typu studio w okolicach Legnicy (dolnośląskie) za 1,2 tysiąca złotych miesięcznie do wynajęcia.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na drugim piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku z 2009 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 32,88 metra kwadratowego. Ekspozycja okienna południe. Ekskluzywny apartament do wynajęcia długoterminowego albo okazjonalnego. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 tys. zł.

Luksusowy apartament wyróżnia się na tle konkurencji przede wszystkim swoim ekskluzywnym wnętrzem utrzymanym w najwyższym standardzie i kompleksowo wykończonym z najlepszych gatunkowo materiałów. Wnętrze tworzą:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup luksusowego apartamentu. Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu – szczegółowe informacje w biurze. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (094-1284)

Kontakt:
Tel. +48 518 013 569